Arenal Manoa Hot Springs Resort

La Fortuna San Carlos, 21007 Fortuna, Kostarika

  • Až pro 6 hostů
  • Až 236 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Bazén

Arenal Manoa Hot Springs Resort leží 5,15 km od centra. V recenzích ubytování získává 9,2/10 (1 288 hodnocení). Na místě ubytování nabízí letištní transfer, klimatizaci a terasu.

Arenal Manoa Resort &, Hot Springs je čtyřhvězdičkový hotel ve Fortuně v Kostarice.

Vybavení pokojů

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, klimatizaci, TV s plochou obrazovkou, psací stůl a šatní skříň. Nechybí kávovar. Některé pokoje mají balkon nebo terasu s výhledem do zahrady. Suity mohou mít obývací pokoj, samostatnou ložnici, vířivou vanu nebo soukromý bazén.

Vybavení a služby

K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Hotel nabízí také soukromé neplacené parkoviště. Součástí je restaurace, bar a snídaně. Na místě je venkovní bazén, termální koupel, pokojová služba, recepce otevřená nepřetržitě a doprava na letiště. K dispozici je i úschova zavazadel.

Poloha a doprava

Vodopád La Fortuna leží 10 km od hotelu. Letiště Fortuna je vzdálené 17 km.

V okolí

  • Ekologický park Arenal Natura - 1,7 km
  • Park Ecoglide Arenal - 4,9 km
  • Park visutých mostů Mistico Arenal - 14 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~7 221 Kč

Nabídka pokojů

Apartmá Junior Superior

  • vlastní koupelna
  • balkon
  • terasa

4 osoby64 m²vlastní koupelna

Arenal Manoa Hot Springs Resort - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Bezplatné parkování
  • Klimatizované pokoje
  • Plavecký bazén
  • Pokoje pro rodiny
  • nekuřácké pokoje
  • restaurace
  • bar

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Please note that the rates displayed on the site are for FIT (individual) travelers.

The establishment will not accept group reservations and they will be immediately cancelled.

Thanks for understanding.

Our celebratory New Year's Eve Dinner is mandatory for all guests staying with us on that date and incurs an additional cost of $185 USD per person, plus 23% tax.

Children aged 0-12 are free of charge.

Please note that this dinner is not optional; if you book a stay for December 31st, you are required to purchase this dinner.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Arenal Manoa Hot Springs Resort“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00 do 22:00. Odhlášení: do 12:00.

Je u objektu „Arenal Manoa Hot Springs Resort“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Arenal Manoa Hot Springs Resort“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Má Arenal Manoa Hot Springs Resort bazén?

Hosté mohou využívat bazén.

Má Arenal Manoa Hot Springs Resort wellness nebo spa?

Na místě je k dispozici wellness nebo spa.

Pro kolik hostů je Arenal Manoa Hot Springs Resort určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 6 hostů.

Má Arenal Manoa Hot Springs Resort restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování je restaurace.

Nabízí Arenal Manoa Hot Springs Resort vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Arenal Manoa Hot Springs Resort na mapě: Fortuna

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Arenal Manoa Hot Springs Resort

Průměrné hodnocení z 1 288 recenzí na Booking.com je 9,2/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Carrie 05 - 2026
8/10

Skvělá poloha, naprostá čistota a snídaňový bufet patřil k nejlepším, jaké jsme kdy viděli. Výborná pizza, nádherný výhled na sopku z pokoje i z bazénu a personál na skvělé úrovni.

ℹ) Recenze Arenal Manoa Hot Springs Resort nevyjadřují stanovisko sleephotelsfortuna.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10