Hotel Arenal Country Inn

1km Sur de la Iglesia Católica de La Fortuna, 21007 Fortuna, Kostarika

  • Až pro 5 hostů
  • Až 37 m²
  • Bazén
  • Ložnice: 1

Hotel Arenal Country Inn má průměrné hodnocení hostů 8,6/10 (312 hodnocení). Ubytování leží 761 m od centra. Na místě ubytování nabízí rodinné pokoje, bazén a letištní transfer.

Hotel Arenal Country Inn je tříhvězdičkový hotel ve Fortuna.

Pokoje

Všechny pokoje mají klimatizaci, vlastní koupelnu a patio s výhledem do zahrady. K dispozici je také TV s plochou obrazovkou a kabelovými programy, trezor a bezplatné toaletní potřeby. Některé ubytovací jednotky mají samostatný obývací pokoj a ložnici. Patří k nim i soukromý vchod.

Vybavení objektu

Na místě je zahrada a terasa. Hotel nabízí venkovní bazén. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Podává se bufetová i vegetariánská snídaně. K dispozici je letištní transfer a recepce pomůže s plánováním pobytu.

Umístění a doprava

Letiště Fortuna je vzdálené 9 km.

Co navštívit v okolí

  • Národní park sopky Arenal - 0 m
  • Park La Fortuna - 1,1 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 050 Kč

Nabídka pokojů

Pokoj pro rodiny a přátele

  • vlastní koupelna
  • terasa
  • výhled na bazén

5 osob37 m²vlastní koupelna

Hotel Arenal Country Inn - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Bezplatné parkování
  • Klimatizované pokoje
  • Plavecký bazén
  • Pokoje pro rodiny
  • nekuřácké pokoje
  • Transfer z/na letiště
  • Každodenní úklid

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Hotel Arenal Country Inn“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00 do 20:00. Odhlášení: do 12:00.

Je u objektu „Hotel Arenal Country Inn“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Hotel Arenal Country Inn“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Má Hotel Arenal Country Inn bazén?

Hosté mohou využívat bazén.

Pro kolik hostů je Hotel Arenal Country Inn určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 5 hostů.

Nabízí Hotel Arenal Country Inn vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Hotel Arenal Country Inn?

Ubytování se nachází ve městě Fortuna.

Hotel Arenal Country Inn na mapě: Fortuna

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Hotel Arenal Country Inn

Průměrné hodnocení z 312 recenzí na Booking.com je 8,6/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Carissa 05 - 2026
10/10

Celkově jsme byli velmi spokojeni a pobyt v hotelu pro nás byl opravdu příjemný. Personál byl nesmírně vstřícný a ochotný a po celou dobu dbal na to, abychom se cítili vítáni. Zahrada s bazénem působí nádherně a nabízí klidné, velmi uvolňující prostředí, přičemž poloha hotelu je skvělá - tichá a trochu stranou od rušného centra města.

ℹ) Recenze Hotel Arenal Country Inn nevyjadřují stanovisko sleephotelsfortuna.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10