Le Petit Hotel

200 meters south of El Establo Restaurant, Road 702 In front of Arenal Country Inn, 21007 Fortuna, Kostaryka

  • Do 2 osób
  • Do 9 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Basen

Le Petit Hotel znajduje się 673 m od centrum. Goście oceniają obiekt na 8,2/10 (309 opinii). Na miejscu obiekt udostępnia m.in. basen, bezpłatne Wi-Fi oraz klimatyzację.

Le Petit Hotel to zajazd w Fortuna, w Kostaryce.

Pokoje

Pokoje są klimatyzowane i mają prywatną łazienkę. W każdym znajduje się telewizor z płaskim ekranem oraz kanały kablowe. Obiekt obejmuje też udogodnienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Udogodnienia obiektu

Na miejscu dostępny jest odkryty basen. Obiekt oferuje też wspólną kuchnię i bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Dostępna jest przechowalnia bagażu oraz transfer za dodatkową opłatą.

Położenie i dojazd

Lotnisko Fortuna znajduje się 9 km od obiektu.

Co zwiedzić w okolicy

  • Park Ecoglide Arenal - 4,6 km
  • Park ekologiczny Arenal Natura - 7 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~184 zł

Wybór pokoi

Pokój dwuosobowy typu Standard

  • prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • telewizor z płaskim ekranem

2 osoby9 m²prywatna łazienka

Le Petit Hotel - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • klimatyzowane pokoje
  • pływalnia
  • całkowity zakaz palenia
  • sprzątanie codzienne
  • zielony ogród
  • depozyt na bagaż
  • serwis pralniczy

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

Payment on arrival ONLY cash (USD or Costa Rica Colones).

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośby można wpisać w polu 'Życzenia specjalne' lub zgłosić bezpośrednio, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Le Petit Hotel”?

Zameldowanie: od 13:00 do 22:00. Wymeldowanie: od 05:00 do 11:00.

Czy w obiekcie „Le Petit Hotel” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Czy Le Petit Hotel ma basen?

Goście mają dostęp do basenu.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Le Petit Hotel”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 2 osoby.

Czy Le Petit Hotel ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się Le Petit Hotel?

Obiekt znajduje się w miejscowości Fortuna.

Le Petit Hotel na mapie: Fortuna

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Le Petit Hotel

Średnia ocena z 309 opinii na Booking.com to 8,2/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Chris 02 - 2026
7/10

To było proste, ale funkcjonalne zakwaterowanie. Pokój miał prywatną łazienkę oraz sprawną klimatyzację, a cały hotel był urządzony w nieskomplikowany i praktyczny sposób. Dodatkowo była też niewielka strefa basenu. W naszym pokoju pojawił się przeciek przy umywalce, jednak gdy zgłosiliśmy to personelowi sprzątającemu, od razu przyszła i zajęła się sprawą.

ℹ) Opinie gości Le Petit Hotel nie stanowią oceny serwisu sleephotelsfortuna.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10