Lisa Loft Boutique Apartment

La Fortuna avenida 301, 20213 Fortuna, Kostarika

  • Až pro 4 hosty
  • Až 52 m²
  • Bazén
  • Ložnice: 1

Lisa Loft Boutique Apartment má průměrné hodnocení hostů 9,4/10 (24 hodnocení). Vzdálenost do centra je 1,18 km. Ubytování nabízí mimo jiné terasu, bazén a parkování.

Lisa Loft Boutique Apartment je apartmán v destinaci Fortuna.

Pokoje

Má 1 ložnici a 1 koupelnu. K dispozici je také 1 obývací část. Součástí je plně vybavená kuchyň. Apartmán má terasu s výhledem do zahrady, patio a soukromý vchod. V koupelně je sprcha a fén. Nechybí klimatizace ani TV s plochou obrazovkou. K dispozici je také příslušenství pro přípravu čaje a kávy.

Vybavení objektu

Bezplatné Wi-Fi je dostupné v celém objektu. Na místě je venkovní bazén a zahrada. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště.

Umístění a doprava

Letiště Fortuna je odtud 9 km.

Co navštívit v okolí

  • vodopád La Fortuna - 4 km
  • horké prameny Kalambu - 6,1 km
  • park Místico Arenal Hanging Bridges - 21 km
  • Sky Adventures Arenal - 23 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 935 Kč

Nabídka pokojů

Apartmán s 1 ložnicí

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • kuchyň

4 osoby52 m²vlastní koupelna

Lisa Loft Boutique Apartment - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Bezplatné parkování
  • Klimatizované pokoje
  • Plavecký bazén
  • všechny prostory nekuřácké
  • Venkovní terasa
  • Zahrádky
  • Informace pro turisty

Pravidla pobytu

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

Je u objektu „Lisa Loft Boutique Apartment“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Lisa Loft Boutique Apartment“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Má Lisa Loft Boutique Apartment bazén?

Hosté mohou využívat bazén.

Pro kolik hostů je Lisa Loft Boutique Apartment určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Nabízí Lisa Loft Boutique Apartment vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Lisa Loft Boutique Apartment?

Ubytování se nachází ve městě Fortuna.

Lisa Loft Boutique Apartment na mapě: Fortuna

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Lisa Loft Boutique Apartment

Průměrné hodnocení z 24 recenzí na Booking.com je 9,4/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Lisa Loft Boutique Apartment zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleephotelsfortuna.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10