Termales del Arenal

142 4,6 kilómetros oeste del Parque de la Fortuna camino al Volcan, 21007 Fortuna, Kostaryka

  • Do 4 osób
  • Basen
  • Sypialnie: 1

Termales del Arenal ma średnią ocenę gości 8,7/10 (631 opinii). Do centrum jest stąd 3,54 km. Obiekt oferuje m.in. parking, restaurację oraz basen.

Termales del Arenal to hotel w miejscowości Fortuna, w Kostaryce.

Pokoje i wyposażenie

W pokojach znajduje się prywatna łazienka z prysznicem lub kabiną prysznicową oraz suszarką do włosów. Część opcji obejmuje balkon. W wybranych pokojach dostępne są też klimatyzacja, sejf, minibar, telewizor z płaskim ekranem i czajnik elektryczny. Apartament typu suite ma też salon i oddzielną sypialnię.

Usługi i udogodnienia

Bezpłatne Wi-Fi działa w całym obiekcie. Dostępny jest bezpłatny prywatny parking. Do dyspozycji są odkryty basen, ogród, bar i restauracja. Obiekt oferuje obsługę pokoju, park wodny oraz gorące źródła. Na miejscu można skorzystać z masażu.

Dojazd i okolica

Lotnisko Fortuna znajduje się 13 km od obiektu.

Atrakcje

  • Park wiszących mostów Mistico Arenal - 16 km
  • Sky Adventures Arenal - 17 km
  • Zoo ekologiczne Arenal - 19 km

Dobrze wiedzieć

W obiekcie obowiązuje zakaz palenia.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~515 zł

Wybór pokoi

Pokój dwuosobowy

  • prywatna łazienka
  • taras
  • sejf

2 osobyprywatna łazienka

Termales del Arenal - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parkowanie gratis
  • pływalnia
  • całkowity zakaz palenia
  • restauracja
  • bar
  • serwis pokojowy
  • zielony ogród

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Termales del Arenal”?

Zameldowanie: od 14:00 do 19:00. Wymeldowanie: od 10:00 do 11:00.

Czy Termales del Arenal oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Termales del Arenal” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Czy Termales del Arenal ma basen?

Goście mają dostęp do basenu.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Termales del Arenal”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy Termales del Arenal ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Gdzie znajduje się Termales del Arenal?

Obiekt znajduje się w miejscowości Fortuna.

Termales del Arenal na mapie: Fortuna

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Termales del Arenal

Średnia ocena z 631 opinii na Booking.com to 8,7/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Cyntia 02 - 2026
9/10

Na pewno polecamy pobyt. Śniadanie dobre i smaczne. Lokalizacja świetna, bo mieliśmy własne auto. Blisko centrum miasta, parku narodowego Arenal i wodospadów La Fortuna. Wszystko mniej niż 10 minut samochodem. Pobyt wygodny. Dość prywatnie, co było plusem.

ℹ) Opinie gości Termales del Arenal nie stanowią oceny serwisu sleephotelsfortuna.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10