Hotel Sanctuarium Adults Only

La Fortuna, 21007 Fortuna, Kostarika

  • Až pro 2 hosty
  • Až 45 m²
  • Bazén
  • Wellness nebo spa

Ubytování Hotel Sanctuarium Adults Only ve městě Fortuna nabízí hostům bezplatné Wi-Fi, parkování a bar. Vzdálenost k Termales Kalambú je 4,2 km. Parque Nacional Volcán Arenal se nachází 8,7 km od hotelu.

Ve všech pokojích jsou součástí vybavení vlastní koupelna a klimatizace. K dostupnému zázemí patří bazén, wellness centrum a sauna. Dostupná plocha dosahuje 45 m². Nejvýše je k dispozici jedna ložnice. Ubytovat se mohou nejvýše dvě osoby.

Vzdálenosti k vybraným místům

Ecoglide Arenal Park4,4 km
Horké prameny Kalambu5,2 km
Ecotermales Fortuna5,4 km
Letiště Fortuna12 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~8 658 Kč

Nabídka pokojů

Pokoj Deluxe

  • vlastní koupelna
  • balkon
  • výhled na hory

2 osoby45 m²vlastní koupelna

Hotel Sanctuarium Adults Only - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Bazén
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Bar
  • Lázeňské a wellness centrum
  • Pokojová služba

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti od 18 let.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Hotel Sanctuarium Adults Only na mapě: Fortuna

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Hotel Sanctuarium Adults Only“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00 do 23:00. Odhlášení: od 06:00 do 11:00.

Je u objektu „Hotel Sanctuarium Adults Only“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Hotel Sanctuarium Adults Only“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Má Hotel Sanctuarium Adults Only bazén?

Hosté mohou využívat bazén.

Má Hotel Sanctuarium Adults Only wellness nebo spa?

Na místě je k dispozici wellness nebo spa.

Pro kolik hostů je Hotel Sanctuarium Adults Only určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 2 hosty.

Jak daleko je Terminal de Autobuses La Fortuna od ubytování „Hotel Sanctuarium Adults Only“?

Terminal de Autobuses La Fortuna se nachází 2,7 km od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Hotel Sanctuarium Adults Only“ nejbližší letiště?

Aeropuerto de La Fortuna se nachází 9,2 km od ubytování.

Recenze ubytování Hotel Sanctuarium Adults Only

Průměrné hodnocení z 26 recenzí na Booking.com je 9,8/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Hotel Sanctuarium Adults Only zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleephotelsfortuna.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10